Tävling Arrangör Datum
Svenskt Mästerskap i Crosskart Delt. 3 Robertsfors MS 2024-07-20
Mekonomen i Osbyracet Hästveda FRC 2024-07-19 -> 2024-07-20
Marknadsracet Åsele MS 2024-07-18
Svenskt Mästerskap i Crosskart Delt. 2 Robertsfors MS 2024-07-18
FolkraceFestivalen SMK Motala Bil 2024-07-16 -> 2024-07-20
Lagtävlingen Borlänge MK 2024-07-13 -> 2024-07-14
Vännäsdagarna-Racet Vännäs MK 2024-07-11 -> 2024-07-12
Schaktmiljö Semestercupen 2024 Hagfors MK 2024-07-10 -> 2024-07-13
SemesterRacet Vimmerby MS 2024-07-09 -> 2024-07-13
Hinsbo Schakt-racet Ludvika MS 2024-07-06
Krokom Tre-dagars Krokoms MK 2024-07-05 -> 2024-07-07
Räkracet Lördag - SENIORER 2024 Sotenäs MK 2024-07-05 -> 2024-07-07
Räkracet Söndag - JUNIOR DAM VETERAN 2024 Sotenäs MK 2024-07-05 -> 2024-07-07
Sommarkvälls Racet Robertsfors MS 2024-07-05
Bilspeedway Lördag Vetlanda RRC 2024-06-29
Laholms 2-Dagars Laholms MK 2024-06-29 -> 2024-06-30
Skövderacet deltävling i Skaraborgscupen Skövde MK 2024-06-29
Sommarracet SMK Gävle 100Års Jubileum X-cup delt.3 SMK Gävle 2024-06-29 -> 2024-06-30
Bilspeedway Fredag Vetlanda RRC 2024-06-28
Edvallsracet 2024 Umeå AK 2024-06-28
Kvällstävlingen Varbergs MK Varbergs MK 2024-06-28
Svenskt Mästerskap i Crosskart Sommarsprint Västerås MS 2024-06-27
MidsommarRullet SMK Arboga 2024-06-23
Midnattsolcupen 2 S:a Lappmarkens MK 2024-06-22
Midnattsolcupen 1 Åsele MS 2024-06-21
Midsommarracet Skepptuna MK 2024-06-20
Kväller på Flottuvan Filipstads MC 2024-06-19
Br Öhman racet Piteå MS 2024-06-15 -> 2024-06-16
Folkrace BDS-Racet Fjärås MK 2024-06-15
TV-Racet Mora MK 2024-06-15
Tyckecupen 2 Juniracet MK Ran 2024-06-15
40 års jubileum 2 dagar Kristianstads FRC 2024-06-14 -> 2024-06-16
Kvällsracet Mariestads MS 2024-06-14
SuperCupen i Rallycross och Crosskart Xtrem Delt.5 Strängnäs AMS 2024-06-09
Dal-Eriksracet deltävling 2 Höga Kusten Cup Junsele MS 2024-06-08
Hedemora 2-dagars SMK Hedemora 2024-06-08 -> 2024-06-09
Nyköping 2-Dagars - BDS Pokalen SMK Nyköping 2024-06-08 -> 2024-06-09
SuperCupen i Rallycross och Crosskart Xtrem Delt.4 Strängnäs AMS 2024-06-08
Allservicefestivalen 2024 SMK Eda 2024-06-07 -> 2024-06-09
L-A´s MinnesRace Vimmerby MS 2024-06-06
Nationaldagsracet 2024 - Ingår i Uno Cup 2024 Hällefors MK 2024-06-06
SBF-Bilcross Cup Delt.2 Gestrike RT 2024-06-06
Skaraborgscupen delt.3 - Flaggracet Tidaholms MK 2024-06-06
Hagaslätt 2-dagars Lessebo MK 2024-06-01 -> 2024-06-02
Lima 2-dagars Lima MS 2024-06-01 -> 2024-06-02
Motala 2-dagars SMK Motala Bil 2024-06-01 -> 2024-06-02
Skene Festivalen Skene MS 2024-06-01 -> 2024-06-02
Östgöta VVS rullet - kvällstävling SMK Valdemarsvik 2024-05-31
Gestrikefestivalen Gestrike RT 2024-05-25 -> 2024-05-26
Laitisrace delt.1 av Höga Kusten Cup Örnsköldsviks MK 2024-05-25
Mamma-Trollet SMK Vingåker 2024-05-25
Skaraborgscupen Ulricehamns Motorklubb Ulricehamns MK 2024-05-25
Svenskt Mästerskap i Crosskart Delt. 1 Karlstad MC-Bil 2024-05-25 -> 2024-05-26
Tussilagoracet Föllinge MK 2024-05-25
Vårracet 2024 Likenäs MK 2024-05-25
ÅLAND Race Firma Ante Danielsson Ålands MK 2024-05-25
Hokaracet - Ingår i Södra BF folkracecup Asarums MS 2024-05-19
Avrostningsracet 2024 Lycksele MK 2024-05-18
Bilspeedway Smålandscupen Målilla MK BK 2024-05-18
Majfestivalen Hallsbergs MK 2024-05-18 -> 2024-05-19
Pingstracet till Nicklas Hindsjös minne Säffle MC 2024-05-18
WIST-Pokalen Skepptuna MK 2024-05-18 -> 2024-05-19
Vårracet Piteå MS 2024-05-12
Ljusdals MS X-cupen delt. 2 Ljusdals MS 2024-05-11
Majtävlingen - L-E Hermanssons minne Fredriksbergs MK 2024-05-11
Västkustcupen 2024 deltävling 3 Dals MK 2024-05-11
Åsa-Nisseracet Vimmerby MS 2024-05-11 -> 2024-05-12
Vårtävling Hästveda FRC 2024-05-10 -> 2024-05-11
AutodelarRacet Borlänge MK 2024-05-09
Vårdraget Timrå MK 2024-05-09
SuperCupen i Rallycross och Crosskart Xtrem Delt.3 Haninge MK 2024-05-05
Västsprinten Delt.2 - Ånnabodaloppet Teknis MC 2024-05-05
AMF Årsunda X-cupen delt. 1 AMF Årsunda 2024-05-04
Christer Fredssons minnestävling Kalmar MK 2024-05-04
Hjelms Vilda Westom MK Team Westom 2024-05-04 -> 2024-05-05
SuperCupen i Rallycross och Crosskart Xtrem Delt.2 Haninge MK 2024-05-04
Vårracet Cuptävling SMK Helsingborg 2024-05-04
Motala Juniorläger SMK Motala Bil 2024-05-03 -> 2024-05-05
MajRacet SMK Arboga 2024-05-01
SBF-Bilcross Cup Delt.1 SMK Motala Bil 2024-05-01
Upplokampen - Skaraborgscupen - Västkustcupen Alingsås MK 2024-05-01
DAX 2-dagars på Åland Ålands MK 2024-04-27 -> 2024-04-28
HacksjöRacet Botkyrka MK 2024-04-27
SuperCupen i Rallycross och Crosskart Xtrem Delt.1 Fjärås MK 2024-04-27
Sören Karlsons Minne SMK Sala 2024-04-27
Vårracet på Törnerydsbanan - Ingår i Södra BF cup Karlskrona AK 2024-04-27
Eliantorps RaceWeekend Finspångs MS 2024-04-20 -> 2024-04-21
RimoRacet MK Rimo 2024-04-20
SwedolRacet Jönköpings MK 2024-04-20
Tyckecupen 1 Aprilracet MK Ran 2024-04-20
Vara MKs Vårfestival Vara MK 2024-04-20 -> 2024-04-21
Smålandscupen delt.1 - Vårfajten Skillingaryds MK 2024-04-13
Västkustcupen delt.1 - Vårtävling Sotenäs MK Sotenäs MK 2024-04-13
Guldhjälmscupen Deltävling 6 GuldhjälmsCupen 2024-04-06
Heavy & Hjelm Racet SMK Trollhättan 2024-04-06
SAMS Racet 2024 Strängnäs AMS 2024-04-06
Södra BF folkracecup delt.1 - Aprilracet Laholms MK 2024-04-06
Hjelms påskrace Varbergs MK 2024-03-29
Påskracet Tomelilla MK 2024-03-29
Västsprinten Delt.1 - Äggsprinten Skövde MK 2024-03-29
Guldhjälmscupen Deltävling 5 GuldhjälmsCupen 2024-03-23
VåffelRacet Eskilstuna MK 2024-03-23
Guldhjälmscupen Deltävling 4 GuldhjälmsCupen 2024-03-17
Guldhjälmscupen Deltävling 3 GuldhjälmsCupen 2024-03-16
Marsracet Västerås MS 2024-03-16
Guldhjälmscupen Deltävling 2 GuldhjälmsCupen 2024-02-24
Lindströms Cup 2024 Delt.3 - Hela Din Bil-Racet Ludvika MS 2024-02-24
Lindströms Cup 2024 Delt.2 - Vinterracet Likenäs MK 2024-02-17
Guldhjälmscupen Deltävling 1 GuldhjälmsCupen 2024-02-10
UNO Cup 2024 Lindströms Cup 2024 Delt1 - Isracet Hällefors MK 2024-01-06